Domy modułowe producent

Obiekty modułowe


BOXHOME projektuje i produkuje obiekty modułowe na potrzeby różnych gałęzi biznesu. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz w krótkim czasie postawić budynek biurowy, punkt usługowy, restaurację, aptekę lub przychodnię, pawilon handlowy (stały lub pop-up store) hotel albo pensjonat. Budownictwo modułowe zapewnia przedsiębiorcom szereg korzyści takich jak: maksymalne skrócenie czasu trwania inwestycji, ograniczenie do niezbędnego minimum prac na terenie inwestycji oraz zaangażowania inwestora, łatwość rozbudowy oraz korzystne finansowanie (np. leasing).

Pobierz folder informacyjny dla przedsiębiorców
domy modułowe producent

OfficeBox (biura)

OfficeBox to modułowy obiekt biurowy, który powstaje w krótkim czasie i daje możliwość łatwej rozbudowy w przyszłości poprzez dołączenie dodatkowych modułów. Każde zdrowe przedsiębiorstwo rozwija się i często staje przed problemem ograniczeń powierzchni biurowej. W przypadku OfficeBox taki problem nie istnieje - zamawiasz po prostu dodatkowe moduły i bez większych utrudnień dla pracy Twojej firmy możesz cieszyć się powiększona powierzchnią biurową w kilka dni.

TradeBox (handel)

TradeBox to modułowy punkt sprzedaży (dla każdego sektora rynku), który powstaje w ekspresowym tempie na bazie prefabrykowanych elementów. TradeBox charakteryzuje pełna mobilność, oznaczająca możliwość relokacji go w inne miejsce. Tworzymy oryginalne koncepcje punktów (również pop-up store), które przyciągają klientów prezentując skutecznie markę oraz produkty.

Prefabrykowane domy
Domy letniskowe producent

RestBox (gastronomia)

RestBox to modułowy obiekt restauracyjny w pełni dostosowany do potrzeb gastronomii. Bez względu na to czy planujesz otworzyć kawiarnie, bar, restaurację czy klub zaprojektowany przez nas obiekt będzie odpowiadał twoim potrzebom biznesowym. RestBox to punkt mobilny, a ze względu na modułowy charakter może być w przyszłości powiększany. 

HotelBox (hotele, pensjonaty)

HotelBox to modułowy hotel. Każdy z modułów daje bazową możliwość produkcji jednego pokoju hotelowego. Tego typu inwestycja pozwala w krótkim czasie otworzyć obiekt (nawet w przeciągu 3 miesięcy), a dzięki temu zarabiać na nim. Przyszła rozbudowa nie stanowi także problemu. W ten sposób właściciel hotelu może dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się warunków biznesowych.

domy modułowe producent

Gotowe projekty obiektów modułowych

Poniżej znajdziecie Państwo gotowe projekty przedstawiające możliwości realizacji budynków modułowych w różnych obszarach biznesu: na potrzeby biur, handlu, czy obiektów usługowych. Nasze studio projektowe zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu przygotowania projektu pod Państwa potrzeby oraz wsparcia w całym procesie formalnym. Koszty budynków wahają się pomiędzy 1,8 a 3,5 tys PLN za m2 netto i są związane z rodzajem materiałów fasadowych, ilością przeszkleń a także rodzajem instalacji infrastrukturalnych. Istnieje możliwość leasingowania naszych obiektów. 

OfficeBox - 220 m2

OfficeBox to nasz przykładowy projekt biura modułowego składającego się z 3, 6, lub 9 modułów. W wersji 220 metrów powierzchni użytkowej wielkość budynku to 12 metrów (szerokości) i 20 metrów (długości). Obiekt daje możliwość budowy etapami np. Etap 1 - 170 m, Etap 2 - 50 m, lub w innej dowolnej konfiguracji etapów i metraży. Rozbudowa w przyszłości jest szybka i nieabsorbująca (bez dewastacji działki, hałasu, itd.) Reprezentacyjna fasada budynku pokryta drewnem lub materiałem drewnopodobnym. Z tyłu możliwe wyjście na taras i ogród. W fasadzie przewidziane miejsce na logo firmy. Budynek daje dowolną możliwość układu przestrzennego z uwzględnieniem magazynu i/ lub sal konferencyjnych. Czas realizacji: 8-14 tygodni, w tym montaż około 5 dni.

TradeBox - 200 m2

TradeBox to nasz przykładowy projekt projektu salonu / punktu sprzedaży czy pawilonu handlowego z funkcją magazynową i/lub biurową. Front salonu przeszklony, jasny. Przestronne witryny zapraszają Klientów do środka. Obok wejścia pylon z miejscem na nazwę salonu. W dalszej części - sekcja magazynowa z osobnym podjazdem z boku budynku. Fasada pokryta dowolnym materiałem (np. drewno, kompozyt, alubond, itp). Budynek daje łatwą możliwość aranżacji wnętrza oraz rozbudowy w przyszłości - czyli budowy etapami, bez większej ingerencji w funkcjonowanie salonu. Czas realizacji: 8-14 tygodni, w tym montaż około 5 dni.

BOXHOME Sp. z o.o.
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa