Domy modułowe producent

Obiekty modułowe


BoxHome projektuje i produkuje kreatywne konstrukcje modułowe na potrzeby różnych gałęzi handlu - obiekty do sprzedaży czasowej (pop-up store) czy stałej, a także obiekty użyteczności publicznej. Tworzymy strategie sprzedaży w zakresie lokacji, profitów czy innych celów, które są stawiane przed nami. BoxHome zapewnia pełną logistykę i magazynowanie wyprodukowanych modułów.

Domy modułowe producent

Pop-upBox (Pop-Up Store)

Pop-upBox podążą za potencjalnym klientem tam gdzie przebywa on zrelaksowany i bardziej podatny na decyzje zakupowe. Stanowi niedrogą alternatywę dla sprzedaży w kosztownych galeriach handlowych. Daje dostęp do klienta w miejscach gdzie tradycyjny handel nie jest mocno rozwinięty. Zaskakuje i wywołuje emocje, budując świadomość i przywiązanie marki i stanowi jednocześnie świetnie pole do działań stricte marketingowych.

TradeBox

TradeBox to modułowy punkt sprzedaży (dla każdego sektora rynku), który powstaje w ekspresowym tempie na bazie prefabrykowanych elementów. TradeBox charakteryzuje pełna mobilność, oznaczająca możliwość relokacji go w inne miejsce. Tworzymy oryginalne koncepcje punktów, które przyciągają klientów prezentując skutecznie markę oraz produkty.

Prefabrykowane domy
Domy letniskowe producent

RestBox

RestBox to modułowy obiekt restauracyjny w pełni dostosowany do potrzeb gastronomii. Bez względu na to czy planujesz otworzyć kawiarnie, bar, restaurację czy klub zaprojektowany przez nas obiekt będzie odpowiadał twoim potrzebom biznesowym. RestBox to punkt mobilny, a ze względu na modułowy charakter może być w przyszłości powiększany. 

OfficeBox

OfficeBox to modułowy obiekt biurowy, który powstaje w krótkim czasie i daje możliwość łatwej rozbudowy w przyszłości poprzez dołączenie dodatkowych modułów. Każde zdrowe przedsiębiorstwo rozwija się i często staje przed problemem ograniczeń powierzchni biurowej. W przypadku OfficeBox taki problem nie istnieje - zamawiasz po prostu dodatkowe moduły i bez większych utrudnień dla pracy Twojej firmy możesz cieszyć się powiększona powierzchnią biurową w kilka dni.

domy modułowe producent
domy modułowe producent

HotelBox

HotelBox to modułowy hotel. Każdy z modułów daje bazową możliwość produkcji jednego pokoju hotelowego. Tego typu inwestycja pozwala w krótkim czasie otworzyć obiekt (nawet w przeciągu 3 miesięcy), a dzięki temu zarabiać na nim. Przyszła rozbudowa nie stanowi także problemu. W ten sposób właściciel hotelu może dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się warunków biznesowych.

BOXHOME Sp. z o.o.
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa