Domy modułowe producent

Obiekty modułowe


BoxHome projektuje i produkuje kreatywne konstrukcje modułowe na potrzeby różnych gałęzi handlu - obiekty do sprzedaży czasowej (pop-up store) czy stałej, a także obiekty użyteczności publicznej. Tworzymy strategie sprzedaży w zakresie lokacji, profitów czy innych celów, które są stawiane przed nami. BoxHome zapewnia pełną logistykę i magazynowanie wyprodukowanych modułów.

domy modułowe producent

OfficeBox (biura)

OfficeBox to modułowy obiekt biurowy, który powstaje w krótkim czasie i daje możliwość łatwej rozbudowy w przyszłości poprzez dołączenie dodatkowych modułów. Każde zdrowe przedsiębiorstwo rozwija się i często staje przed problemem ograniczeń powierzchni biurowej. W przypadku OfficeBox taki problem nie istnieje - zamawiasz po prostu dodatkowe moduły i bez większych utrudnień dla pracy Twojej firmy możesz cieszyć się powiększona powierzchnią biurową w kilka dni.

TradeBox (handel)

TradeBox to modułowy punkt sprzedaży (dla każdego sektora rynku), który powstaje w ekspresowym tempie na bazie prefabrykowanych elementów. TradeBox charakteryzuje pełna mobilność, oznaczająca możliwość relokacji go w inne miejsce. Tworzymy oryginalne koncepcje punktów, które przyciągają klientów prezentując skutecznie markę oraz produkty.

Prefabrykowane domy
Domy letniskowe producent

RestBox (gastronomia)

RestBox to modułowy obiekt restauracyjny w pełni dostosowany do potrzeb gastronomii. Bez względu na to czy planujesz otworzyć kawiarnie, bar, restaurację czy klub zaprojektowany przez nas obiekt będzie odpowiadał twoim potrzebom biznesowym. RestBox to punkt mobilny, a ze względu na modułowy charakter może być w przyszłości powiększany. 

HotelBox (hotele)

HotelBox to modułowy hotel. Każdy z modułów daje bazową możliwość produkcji jednego pokoju hotelowego. Tego typu inwestycja pozwala w krótkim czasie otworzyć obiekt (nawet w przeciągu 3 miesięcy), a dzięki temu zarabiać na nim. Przyszła rozbudowa nie stanowi także problemu. W ten sposób właściciel hotelu może dopasowywać swoją ofertę do zmieniających się warunków biznesowych.

domy modułowe producent

Gotowe projekty obiektów modułowych

Poniżej znajdziecie Państwo gotowe projekty przedstawiające możliwości realizacji budynków modułowych w różnych obszarach biznesu: na potrzeby biur, handlu, czy obiektów usługowych. Nasze studio projektowe zapewnia kompleksowe wsparcie z zakresu przygotowania projektu pod Państwa potrzeby oraz wsparcia w całym procesie formalnym. Koszty budynków wahają się pomiędzy 1,8 a 3,5 tys PLN za m2 netto i są związane z rodzajem materiałów fasadowych, ilością przeszkleń a także rodzajem instalacji infrastrukturalnych. Istnieje możliwość leasingowania naszych obiektów. 

OfficeBox - 220 m2

OfficeBox to nasz przykładowy projekt biura modułowego składającego się z 3, 6, lub 9 modułów. W wersji 220 metrów powierzchni użytkowej wielkość budynku to 12 metrów (szerokości) i 20 metrów (długości). Obiekt daje możliwość budowy etapami np. Etap 1 - 170 m, Etap 2 - 50 m, lub w innej dowolnej konfiguracji etapów i metraży. Rozbudowa w przyszłości jest szybka i nieabsorbująca (bez dewastacji działki, hałasu, itd.) Reprezentacyjna fasada budynku pokryta drewnem lub materiałem drewnopodobnym. Z tyłu możliwe wyjście na taras i ogród. W fasadzie przewidziane miejsce na logo firmy. Budynek daje dowolną możliwość układu przestrzennego z uwzględnieniem magazynu i/ lub sal konferencyjnych. Czas realizacji: 8-14 tygodni, w tym montaż około 5 dni.

TradeBox - 200 m2

TradeBox to nasz przykładowy projekt projektu salonu / punktu sprzedaży czy pawilonu handlowego z funkcją magazynową i/lub biurową. Front salonu przeszklony, jasny. Przestronne witryny zapraszają Klientów do środka. Obok wejścia pylon z miejscem na nazwę salonu. W dalszej części - sekcja magazynowa z osobnym podjazdem z boku budynku. Fasada pokryta dowolnym materiałem (np. drewno, kompozyt, alubond, itp). Budynek daje łatwą możliwość aranżacji wnętrza oraz rozbudowy w przyszłości - czyli budowy etapami, bez większej ingerencji w funkcjonowanie salonu. Czas realizacji: 8-14 tygodni, w tym montaż około 5 dni.

BOXHOME Sp. z o.o.
ul. Puławska 457
02-844 Warszawa