Domy modułowe producent

 

 

Large BoxHome 1 jest całorocznym prefabrykowanym domem modułowym o powierzchni ok. 130 mkw. 

Ten energooszczędny parterowy dom został zaprojektowany we współczesnym, nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Duże przestronne okna od podłogi do sufitu pozwalają cieszyć się ogrodem.

Budynek daje możliwość postawienia go w całości lub w dwóch etapach. Etap I obejmuje salon, sypialnię, pomieszczenie techniczne/gospodarcze oraz łazienkę a jego powierzchnia to 93m2. Projekt przewiduje realizację w przyszłości rozbudowy o Etapu 2 (40m2), obejmującego 2 dodatkowe pokoje (np. gabinet i sypialnia) oraz drugą łazienkę. Dzięki technologii modułowe rozbudowa jest ekspresowa i nie dewastuje działki.

Dom składa się z siedmiu pomieszczeń. Po wejściu: przedsionek z zabudową szaf. Na przeciw pomieszczenie techniczne (np. kotłownia) lub gospodarcze. Po lewej od wejścia bardzo przestronna łazienka z możliwością wstawienia tam małej sauny. Po prawej duży, przestronny salon z kuchnią. W głębi sypialnia. W dalszej części dodatkowe 2 pokoje i mała łazienka. Opcjonalnie możliwość dostawienia wiaty modułowej przy budynku na 1 lub 2 pojazdy.

Technologia: Konstrukcja modułowa stalowa lub drewniania. Komstrukcja stalowa: Stalowe profile zimno gięte tworzą samonośny szkielet, na który składa się spawana konstrukcja podłogi, stropodachu, oraz stalowe słupy usytuowane w jej narożach, elementy pokrywane są farbami podkładowymi oraz emalią nawierzchniową. Konstrukcja drewniana: Belki z drewna konstrukcyjnego, certyfikowanego tworzą samonośny szkielet, na który składa się konstrukcja podłogi, stropodachu, oraz drewniane słupy usytuowane w narożach modułu. Drewno konstrukcyjne jest suszone komorowo, strugane i fazowane czterostronnie oraz  impregnowane zanurzeniowo. 

Ściany zbudowane z paneli strukturalnych wypełnionych izolatorem: pianką poliuretanową lub styrografitem, które zapewniają wysokie właściwości termoizolacyjne. Fasada zewnętrzna z deski lub innego uzgodnionego materiały. Ściany wewnętrzne: płyta g-k i finalna warstwa w zależności od opcji wykończenia. 

Czas produkcji: 5-6 tygodni *

Czas montażu: 7-10 dni

Po stronie inwestora: przygotowanie działki, doprowadzenie mediów (prąd, woda, ścieki), przygotowanie fundamentów (dom stawiany jest w większości przypadków na stopach fundamentowych)

Zakup domu proponujemy w standardzie deweloperskim, możliwe jest również zamówienie „pod klucz” co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się do tego apartamentu. 

* czas produkcji może różnić się w zależności od bieżącej ilości zamówień

BOXHOME Sp. z o.o.
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa